A Rám szakadékhoz való kirándulás valóban egy csodálatos élménnyel gazdagíthatja minden odalátogatót. Télen viszont nem ajánljuk senkinek sem, inkább a tavaszi, nyári és őszi időszak az, amikor biztonságosan látogatható.
A hideg és zord időszakban Szűcs Géza dömösi lakos jóvoltából megcsodálhatjuk a Rám- szakadékot. Ebben az időben valóban senkinek sem javasoljuk az idevaló kirándulást, kizárólag az olyan „harcedzett” emberek, amilyen Géza is, akit ha álmából felébresztenek, becsukott szemmel is odatalál.
Rám – szakadék képekben, télen
Fotók: Szűcs Géza, Dömös
Az itt található információk minden esetben tájékoztató jellegűek!
Emiatt előfordulhat, hogy a tényleges árak a szolgáltatók aktuális ajánlatai, akciói vagy változásai alapján eltérhetnek.
Képek: AI generált illusztrációk







